Wolontariat

Szkolny Klub Wolontariatu
OPIEKUN: mgr Violetta Łojewska


#DzieńPracownikaSłużbyZdrowia

Z okazji Święta Pracownika Służby Zdrowia wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pozostałym pracownikom służby zdrowia składamy wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu z podziękowaniami w Ośrodku Zdrowia w Kruszynie.Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Przed nami 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku nasza szkoła wspiera WOŚP. Szkolne Koło Wolontariatu bardzo gorąco zachęca do wpłat, do puszki stacjonarnej, która znajduje się w sekretariacie szkoły lub do szkolnejeSkarbonki.

Link:https://eskarbonka.wosp.org.pl/79g5yk?fbclid=IwAR1aAQSR3ciI_3_ROppKPyXOZZumsVpuMjW95N-pt145CS7p88Tt3JgGrzQ

W tym roku celem zbiórki jest OKULISTYKA DZIECIĘCA!

Działamy zdalnie ale razem! Liczymy na Wasze wsparcie!

Z pozdrowieniami

opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – Violetta ŁojewskaSzanowni Państwo,
Tradycyjnie o Chorych naszego Szpitala pamiętały Dzieci ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie. Dzieci i ich Nauczyciele przekazali wspaniałe dzieła, które na każdym naszym oddziale sprawią Chorym piękną niespodziankę.
Bardzo Wam wszystkim DZIĘKUJEMY!!


Szkolne Koło Wolontariatu wspiera Szlachetną Paczkę.


Pomaganie jest ważne! 💛❤💛

Szkolne Koło Wolontariatu zakończyło akcję zbiórki słodyczy dla podopiecznych Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział we Włocławku. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zbiórkę! 🙂 Nasi wolontariusze dostarczyli dary do Hospicjum we Włocławku. 🎁ROK SZKOLNY 2020/2021


Zakończyliśmy akcję charytatywną „Świąteczna Paczka” zorganizowaną przez Szkolne Koło Wolontariatu, rekomendowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Bardzo dziękujemy wolontariuszom oraz wszystkim ludziom o wielkich sercach, którzy włączyli się w tą akcję, za ofiarność i udzieloną pomoc. W szczególności pragnę podziękować Pani Wójt Gminy Włocławek Magdalenie Korpolak-Komorowskiej, Firmie Instal Projekt oraz Radnym Gminy Włocławek Pani Danucie Sekleckiej oraz Panu Edwardowi Betlińskiemu, na których pomoc zawsze możemy liczyć. Świąteczne paczki otrzyma ponad 40 uczniów z naszej szkoły.

Anna Dybalska-Grenz